O hodowli

Mazury to idealna kraina dla GOLDEN RETRIEVERA. Jest tu wszystko co te psy lubią najbardziej: przestrzeń, nieskażona przyroda, lasy, woda i ostry klimat. Nasze pieski w pełni korzystają z dobrodziejstw natury i również dlatego są we wspaniałej kondycji fizycznej i psychicznej.

DOMEK MIKOŁAJA to hodowla typowo domowa, gdzie psy traktuje się jak członków rodziny , ze wszystkimi prawami ale i obostrzeniami. Nasi czworonożni przyjaciele pędzą szczęśliwy żywot w gronie ludzi , którzy dbają o ich prawidłowy rozwój i od maleńkości przygotowują do życia społecznego. Wystawy psów rasowych odwiedzamy rzadko, traktując je jako urozmaicenie a nie cel nadrzędny .Natomiast dużą wagę przywiązujemy do kojarzenia i wyboru reproduktora. Partnerzy muszą spełniać najwyższe wymagania pokroju, szaty i psychiki.

Chcemy ,aby nabywcy naszych szczeniąt byli zadowoleni i dumni ze swoich pupili. Aby nasze golden retrievery w pełni potwierdzały znakomitą opinię , którą cieszy się ta rasa na całym świecie, jako pies rodzinny. Pies aktywny i energiczny ale nie uciążliwy. Pies o doskonałym węchu , wspaniały myśliwy oraz niezawodny przewodnik ociemniałych. Spokojny, uczuciowy i łagodny wobec dzieci. Miły towarzysz oraz dobry stróż.